Начало История Програма Концерти, събрания Билети Постановки Актьори Зали Архив Обяви Контакти

Вход






Забравена парола
Начало arrow Програма
Програма PDF Печат Е-мейл


100 ГОДИНИ ПРОФЕСИОНАЛЕН ТЕАТЪР В СЛИВЕН

ИНФОРМАЦИЯ И РЕЗЕРВАЦИИ НА КАСАТА НА ТЕАТЪРА
ТЕЛ. 044 62 30 14
РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ 10 ДО 19 ЧАСА БЕЗ ПРЕКЪСВАНЕ
ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК



Програма за м. НОЕМВРИ

в града :


7-ми
четвъртък
19 часа
Гостува ДТ-Бургас с „МРАК” от А. Страшимиров
постановка Борислав Чакринов
Участват: ТОНЧО ТОКМАКЧИЕВ З. Константинова, Стефан Иванов, Стоян Памуков, А. Кръстникова, Н. Цанева, Н. Стоименов, Асен Лозанов, Т. Благоев, Г. Стайков, В. Еличов, Зл. Ангелов, Т. Минасян, Ива Трифонова, Ива Папазова, Ив. Григоров, Н. Парашкевов, В. Димитрова
100 мин. 15 лв.
12-ти
вторник
19 часа
" ИЗКУШЕНИЕ "
по Елин Пелин
Постановка - Добромир Цветков
Сценография - Димитър Шопов
Участват актьорите : ДИМИТЪР КОСТАДИНОВ, ДИМИТЪР МАРКОВ, НИКОЛИНА ЯНЧЕВА, АВГУСТИН ДЕМЕРДЖИЕВ и МИХАИЛ ИЛИЙКОВ.
75 мин. 6 лв.
13-ти
сряда
19 часа
Гостува театър "АЗАРЯН" с „АПАРТ”
постановка Илко Ганев
участват:
Антъни Пенев, Бориса Сарафова, Димитър Крумов, Надя Керанова, Петя Бончева и Севар Иванов.
80 мин. 12 лв.
14-ти
четвъртък
19 часа
„ЕПОПЕЯ НА ЗАБРАВЕНИТЕ”
Моноспектакъл на ДИМИТЪР МАРКОВ
Спомен за една Епопея на Незабравимите
60 кин. 6 лв.
20-ти
сряда
19 часа
" БОГ " от Уди Алън
режисьор Веселин Петров
участват : Ивайло Гандев, Димитър Марков, Августин Демерджиев, Кирил Недков, Анета Иванова, Деница Петкова, Йордан Върбанов, Самуела-Ивана Церовска и Вяра Начева.
85 мин. 10 лв.
25-ти
понеделник
19 часа
камерна зала
" КОЗМЕТИКА НА ВРАГА "
от Амели Нотомб
Превод Светла Лекарска
Сценична адаптация Петър Денчев/Веселин Мезеклиев
Сценография Петър Митев
Участват актьорите : Димитър Марков,Ивайло Гандев и Самуела Церовска.
85 мин. 6 лв.
26-ти
вторник
19 часа
Гостува ДТ Пазарджик сАЛБЕНА от Й. Йовков
Режисьор Григор Антонов
Участват: Стиляна Маркова, Георги Керменски, Марио Гълъбов, Михаил Рядков, Иво Русев, Димитър Терзиев, Иля Пепеланов, Тодор Кайков, Гроздан Даскалов, Тодор Танчев, Людмила Даскалова, Мартина Пенева, Елена Замяркова, Елена Дечева, Антон Демирджиев, Любомир Филипов и Димитър Димитров.
 
100 мин. 10 лв.
28-ми
четвъртък
19 часа
„ДА БЪДЕШ ИЛИ НЕ РОМЕО И ЖУЛИЕТА” от Уилям Шекспир
постановка Марий Росен
сценограф
Антония Попова
Участват: Вяра Начева, Таня Йоргова, Деница Даринова, Християна Пенева, Ивайло Гандев, Димитър Марков,
Ивайло Драгиев и Александър Евгениев.
110мин. 8 лв.


в турне :

КОГА КЪДЕ КАКВО ЧАС
4-ти
понеделник
Правец
в читалището
" МЕЖДУ ДВА СТОЛА " 19 часа
5-ти
вторник
Казанлък
зала ДНА
" ИЗКУШЕНИЕ " 18.15 часа
6-ти
сряда
Габрово
в Театъра
' НЕПОПРАВИМО " 19 часа
13-ти
сряда
Благоевград
в Театъра
' НЕПОПРАВИМО " 19 часа
14-ти
четвъртък
София
Младежки театър
' НЕПОПРАВИМО " 19 часа
16-ти
събота
София
НАТФИЗ
" БОГ " 19 часа
19-ти
вторник
Козлодуй
в салона на АЕЦ
" ОСОБЕНОСТИ НА РУСКАТА ЛЮБОВ " 19 часа
21-ви
четвъртък
София
" Сълза и смях "
" МЕЖДУ ДВА СТОЛА " 19 часа
22-ри
петък
Свищов
в Читалището
" ОСОБЕНОСТИ НА РУСКАТА ЛЮБОВ " 19 часа
26-ти
вторник
Троян
в Читалището
' НЕПОПРАВИМО " 19 часа
27-ми
сряда
Горна Ораховица
в Читалището
' НЕПОПРАВИМО " 19 часа