Програма

Програма за м. АПРИЛ

в града


Дата, ден Заглавие Продължителност Цена на билети
10-ти
вторник
19 часа
" ВЪЗХВАЛА НА КОЛЕБАНИЕТО " от Г. Господинов
режисьор Маргарита Младенова
участват : Димитър Марков, Деница Даринова, Таня Йоргова, Елена Иванова, Галин Найденов и Ивайло Гандев.
75 мин. 6 лева
12-ти
четвъртък
19 часа
Гостува ДКТ Кърджали с " НАШЕНСКИ МЕРАЦИ " от Чудомир
режисьор Гълъб Бочуков
участват : Диян Мачев, Русалина Майноловска, Илияна Типова, Калчо Иванов, Петър Мастагарков, Маргарита Мандражиева, Борислав Христов, Велина Ясенова и Ярослав Арнаудов.
100 мин. 8 лева
13-ти
Петък
19 часа
" ИСТИНАТА " от Флориан Зелер
режисьор Борислав Чакринов
участват : Мария Сапунджиева, Иван Бърнев, Таня Йоргова и Ивайло Гандев.
85 мин. 12 лева
17-ти
вторник
19 часа
Гостува ДТ РУСЕ с " ЛЮБОВ С ГРЪМОТЕВИЦИ "
от Кен Лудвиг
режисьор Орлин Дяков
участват : Христо Гърбов, Петя Венелинова, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Ивайло Спасимиров, Ясена Господинова, Йовко Кънев и Любомир Кънев.
90 мин. 10 лева
18-ти
сряда
19 часа
" ЕПОПЕЯ НА ЗАБРАВЕНИТЕ " от Иван Вазов
режисьор Иван Панев
моноспектакъл на Димитър Марков
70 мин. 6 лева
23-ти
понеделник
19 часа
" ОСОБЕНОСТИ НА РУСКАТА ЛЮБОВ " от Ал. Галин
режисьор Васил Василев
участват : Мария Сапунджиева, Георги Кадурин и Мариана Миланова.
100 мин. 10 лева
25-ти
сряда
19 часа
„СЕМЬОН” по разказите „Семьон” и „Осминка” от Андрей Платонов
режисьор ИВАЙЛО ГАНДЕВ.
моноспектакъл на ДИМИТЪР МАРКОВ
50 мин. 6 лева
30-ти
понеделник
19 часа
Гостува ДТ Ямбол с " ЮНАЦИ С ЧЕРВЕНИ КАЛПАЦИ "
от Никола Русев
режисьор Диана Радева
участват : Вълчо Янев, Волен Митев, Димитър Димитров, Георги Ружичка и Цветелина Кънева.
90 мин. 8 лева


в турне

КОГА КЪДЕ КАКВО НАЧАЛО БИЛЕТИ И РЕЗЕРВАЦИИ
4-ти
сряда
Лясковец
Читалището
" МЕЖДУ ДВА СТОЛА " 19 часа 0886 49 90 16
5-ти
четвъртък
София
" Сълза и смях "
" МЕЖДУ ДВА СТОЛА " 19 часа Касата на театъра - 02 98 75 789
и на GRABO
13-ти
петък
Добрич
Младежки дом
" ТЕКТОНИКА НА ЧУВСТВАТА " 19 часа 0877 66 29 08
17-ти
вторник
Русе
в театъра
" ИЗКУШЕНИЕ " 15.30 часа
17.30 часа
Касата на театъра
082 830 168
19-ти
четвъртък
Кюстендил
Театъра
" ИСТИНАТА " 19 часа Касата на театъра
0885 417 508
24-ти
вторник
Бургас
в операта
" ТЕКТОНИКА НА ЧУВСТВАТА " 19 часа Касата на операта
056 84 17 40
26-ти
четвъртък
София
ТР "СФУМАТО"
" СЕМЬОН " 19 часа Касата на театъра - 02 94 40 127
и на GRABO


Програма за м. МАЙ

в града

Дата, ден Заглавие Продължителност Цена на билети
3-ти
четвъртък
15 часа
" ЕДНА ТОРБА БАРУТ" по Й. Йовков
режисьор Д. Тенев
участват : Вяра Начева, Димитър Костадинов, Димитър Марков, Августин Демерджиев, Пламен Петков и Михаил Илийков.
75 мин. 6 лева
10-ти
четвъртък
19 часа
" ЕДНА ТОРБА БАРУТ" по Й. Йовков
режисьор Д. Тенев
участват : Вяра Начева, Димитър Костадинов, Димитър Марков, Августин Демерджиев, Пламен Петков и Михаил Илийков.
75 мин. 6 лева
16-ти
Сряда
19 часа
Гостува ДКТ Кюстендил със " СВЕТОВЪРТЕЖ "
от Жан Жак Брикер и Морис Ласег
режисьор Владимир Петков
участват : Адриана Петрова, Стела Здравкова, Явор Борисов, Николай Брънзалов и Бисер Маринов.
90мин. 8 лева
30-ти
сряда
19 часа
" ТЕКТОНИКА НА ЧУВСТВАТА " от Е. Е. Шмит
режисьор Недялко Делчев
участват : Стефан Въдобрев, Стефка Янорова, Пламена Гетова, Вяра Начева, Николина Велчева и Ивайло Киров.
110 мин. 8лева


в турне

КОГА КЪДЕ КАКВО НАЧАЛО БИЛЕТИ И РЕЗЕРВАЦИИ
2-ри
сряда
София
" Сълза и смях "
" МЕЖДУ ДВА СТОЛА " 19 часа Касата на театъра - 02 98 75 789
и на GRABO
5-ти
събота
София
" Сълза и смях "
" ОСОБЕНОСТИ НА РУСКАТА ЛЮБОВ " 19 часа Касата на театъра - 02 98 75 789
и на GRABO
13-ти
неделя
Шумен
в театъра
" ЕДНА ТОРБА БАРУТ " 19 часа Касата на театъра
18-ти
петък
Калофер
НМ "Хр. Ботев"
" ЕПОПЕЯ НА ЗАБРАВЕНИТЕ " 19 часа Вход свободен
19-ти
събота
София
ТР СФУМАТО
" ВЪЗХВАЛА НА КОЛЕБАНИЕТО " 19 часа Касата на Сфумато
02 9440 127 
и на GRABO
23-ти
сряда
Бургас
в Операта
" МЕЖДУ ДВА СТОЛА " 19 часа Касата на Операта
056 84 17 40